محل تبلیغات شما

جاوید الاثر رجبعلی سرچاهی (فروزان)
نام پدر : نجفعلی
تاریخ تولد : 1328/06/20
تاریخ شهادت : 1361/01/02
محل شهادت : شوش دانیال
نام گار : جاوید الاثر

زندگینامه

رجبعلی در بیستم شهریور ماه بیست وهشت در روستای سرچاه در خانواده متدین واهل علم چشم به جهان گشود.در کودکی به مکتبخانه رفت وبه یادگیری قرآن کریم پرداخت و پس از طی دوران ابتدایی به کار کشاورزی مشغول شد.شهید علاقه زیادی به مطالعه داشت بطوری که پس از اتمام دوران سربازی کتابخانه ای در روستا تاسیس نمود.وپس از مدتی در همین مکان کلاس قرآن و احکام را تشکیل دادو به تدریس قرآن پرداخت.وی به والدینش احترام بسیاری می گذاشت وبه محرومین وبی سرپرستان رسیدگی میکرد.شهید در سال ۱۳۶۰ به جبهه های جنگ شتافت و در عملیات فتح المبین مفقود گردید.

از نوشته های شهید

در سرزمین سرسبز و جلگه های وسیع خوزستان ودر زیر گلوله های آتشین وصدای غرش توپ وتانک، عشقی است که عاشقان دانند.

وصیتنامه جاویدالاثر

محضرمقدس ابوی گرامی ووالده عزیزم سلام عرض میکنم.امروز از رود کرخه گذشته ودر منطقه جنگی که نیروهای پر توان وقدرتمندما از نیروهای مبعثی پس گرفته اندموضعگرفتهوهرآنمنتظرپیشرویهستیم.انشالله هر چه زودتر راه کربلا گشوده وفتح پیروزی تمام،نصیب پیروزمندانه اسلام گردد.پیام جاویدالاثر به همسر خود هنگام اعزام به جبهه:راهی را که من انتخاب کرده ام با آگاهی کامل بوده وکسی مرا مجبور به رفتن نمیکند.این راه زنده کردن اسلام وقرآن وراه سیدالشهدااست.ووجدانم حکم میکندکه به وظیفه شرعی ام عمل کنم ودر این راه همسرم پاداش واجر تواز من کمتر نیست.فقط از تو میخواهم که زینب وار زندگی کنی فرزندانمان را به خوبی تربیت نموده وبه ثمر برسانی وراضی به رضای خداوند باشی وخدارا به خاطر سعادت حضورکه نصیب ما کرده است شکرگزار باشی.

روحش شاد ویارش گرامی

جاوید الاثر رجبعلی سرچاهی (فروزان)

شهید محمد جعفر سرچاهی

متن کامل وصیت نامه شهیدحاج قاسم سلیمانی

های ,وبه ,ودر ,قرآن ,پس ,جاوید ,پس از ,به جبهه ,این راه ,جاوید الاثر ,سرچاهی فروزان ,رجبعلی سرچاهی فروزان ,الاثر رجبعلی سرچاهی ,جاوید الاثر رجبعلی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tairactodddet crosilicad "معرفی بیت کوین و روش های استخراج و کسب درآمد از آن" مهندسی برق - کنترل turpillnabrough آموزش های سریع و کاربردی Gaylene's life ..:: کلینیک دندانپزشکی و طراحی لبخند یاس پاکدشت ::.. موزیک و آهنگ های عشقی clinaflansa