محل تبلیغات شما

شهید محمد جعفر سرچاهی
نام پدر : برات علی
تاریخ تولد : 1343/03/13
تاریخ شهادت : 1365/10/12
محل شهادت : شلمچه
نام گار : سرچاه

زندگینامه

شهیدمحمدجعفر در سیزدهم خردادسال ۴۳در خانواده ای متدین و با ایمان در روستای سرچاه دیده به جهان گشود.تولدش هم زمان با نهضت امام خمینی بودواز همان دوران کودکی با انقلاب ودستاوردهای آن آشنا شد گویی که با امام آشنایی کامل پیدا کردو پس از انقلاب رفتن به جبهه را جنگیدن با منافقین را بزرگترین آرزوی خود میدانست وبه همین خاطرعضو بسیج روستا شدتااز طریق این یگانبتواندبه آرزوی خود دست پیدا کندوی دررهمان اوایل اعزام چنین میگفت که من آرزوی شهادت در این راه رادارم واین درسی است که از معلمان گرفته ام و آن را الگوی زندگی خویش قرار داده ام و بلاخره در دوازدهم دی ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی شلمچه به آرزوی خود یعنی شهادت در راه خدا می رسد وبه لقاء الله می پیوندد.

فرازی از وصیت نامه شهید

اکنون که خواستم وصیتی بنویسم آماده جنگیدن باکفار هستم و آرزوی شهادت و پیوستن به لقاء الله سراسر وجودم را فرا گرفته است واین آرزوی دیرینه من استکه در راه خدا و برای احیای حق قطعه قطعه شوم و این درسی است که از معلمان آموختموآن را سر لوحه زندگی خویش قرار داده امواین لطف و رحمت خداست که مرگ مرا شهادت در راه خود قرار دهد.

روحش شادویادش گرامی

جاوید الاثر رجبعلی سرچاهی (فروزان)

شهید محمد جعفر سرچاهی

متن کامل وصیت نامه شهیدحاج قاسم سلیمانی

شهادت ,آرزوی ,راه ,پیدا ,انقلاب ,الله ,در راه ,آرزوی خود ,شهادت در ,آرزوی شهادت ,خویش قرار

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایه اول تا ششم ابتدایی2- رضایی(چمران) نرم افزار مدیریت گیم نت و کافی نت parstewordcu leomeaboggting فقط زهرا cessmarmittcred Shanika's receptions فروش انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... Wilbur's notes restnisofju